Samostatný rodinný dům o dispozici 5+1

6 290 000 Kč
Oblíbené
Your search results
Prodáno
OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Přehled

  • Aktualizováno dne:
  • 21 března, 2022
  • 225 m2

Popis

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nabízíme samostatný rodinný dům o dispozici 5+1 s moc hezkou zahradou a sadem na klidném, ale dobře dostupném místě – v obci Hradčany (okr. Nymburk).
Přízemí tvoří obývací pokoj, jídelna, samostatná kuchyně se spíží, pokoj, koupelna, samostatné WC a centrální schodiště.

V patře se nachází dvě ložnice, šatna (pracovna) a úložné prostory.
V suterénu naleznete další úložné prostory, garáž, dílnu, technickou místnost, prádelnu a sklad na uhlí.

Celková plocha domu činí cca 225 m2.

Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva nebo na elektřinu. Plyn v obci není. Dům je v původním stavu z konce 80. let, ale po celou dobu o něj bylo velmi dobře postaráno.
Hlavní devizou této nemovitostí je zahrada s pergolou a venkovním posezením, skleníkem, menším sadem se vzrostlými ovocnými stromy a kůlnami na nářadí. O zahradu majitelka také dobře pečuje, což bude patrné i na prohlídce, kterou Vám velmi doporučuji.

Z obce je přímé spojení (BUS) na Poděbrady, Kolín, a Městec. Škola i školka je ve vedlejší obci. Sjezd na dálnici D11 je cca 5 minut daleko.

Neváhejte nám zavolat, rádi Vám sdělíme podrobnější informace.

Country: Česká republika
Open In Google Maps
Property Id : 21508
Price: 6 290 000 Kč
Property Size: 225 m2

Prohlídka

You need to login in order to post a review

Compare Listings

Petr Sluka