Nabízené služby

Komplexní péče při prodeji nemovitosti
Your search results

Nabízené služby

Prodej nemovitostí bez realitky

Využití služeb nezávislého realitního makléře je to nejlepší řešení pro všechny, kdo nechtějí pro prodej své nemovitosti využít velkých či malých realitních kanceláří. I bez realitky ve mě získáte spolehlivého partnera, který vám pomůže s prodejem vaší nemovitosti za nejlepší cenu. Můžete se těšit na osobní přístup, protože já s vámi budu od začátku až do konce celého procesu prodeje.

Realitní a investiční poradenství

Provedu vás veškerými nástrahami prodeje nemovitostí i hledáním, hodnocením a realizací investičních příležitostí. Podělím se s vámi o unikátní know-how a zajistím, abyste v celém procesu dělali pouze ta nejlepší rozhodnutí.

Tržní odhad nemovitosti

Tržní i soudní odhady hodnoty nemovitostí

Vypracuji odhad tržní ceny vaší nemovitosti. Kvalifikovaně a zcela zdarma. Od začátku tak budete vědět, za jakou cenu jsem schopen vaši nemovitost prodat. Pokud byste potřebovali, po dohodě zajistím služby soudního znalce kvůli vypořádání majetku, dědictví apod.

Zprostředkování prodeje nemovitosti

Jsem specialista na prodej nemovitostí. Poskytnu vám komplexní servis spojený s prodejem bytu, domu nebo většího investičního celku. Zajistím přípravu, marketing, prohlídky i předání. Dokážu pro vás získat tu nejlepší cenu, a prodám tak vaši nemovitost za stejnou nebo vyšší cenu, než jakou si domluvíme. Díky tomu budou s výslednou odměnou spokojeni všichni - jak vy, tak já.

Příprava nemovitosti k prodeji

Odprezentuji vaši nemovitost tak, aby působila atraktivně a byla prodána za nejlepší možnou cenu. Postarám se o kosmetické opravy, dekorační úpravy i home staging. To zahrnuje například malířské služby, aranžérské služby, úklidové služby. Díky tomu dokážu prodat nemovitost za vyšší cenu, než za jakou byste ji prodali v obvyklém stavu. Zhodnotím tak vaši nemovitost k úspěšnému prodeji.

Pravni servis

Právní servis

Ve spolupráci s dlouhodobě prověřenými advokátními kancelářemi vám zajistím veškerou právní podporu. Můžete si tak být jisti, že veškerá smluvní dokumentace bude právně v pořádku.

Vykup nemovitosti

Výkup nemovitostí

Nabízím také možnost vykoupit vaši nemovitost za oboustranně výhodnou cenu. V rámci výkupu nemovitosti zařídím také případné oddlužení a odstranění právních vad.

Compare Listings